CEED Bulgaria подкрепи третата Национална конференция на Европейския младежки парламент – България

Фондация „Център за предприемачество и управленско развитие“ (CEED Bulgaria) имаше удоволствието да бъде партньор и спонсор на Третата Национална Конференция на Европейския младежки парламент – България. Събитието събра млади лидери и участници от различни европейски държави, сред които Полша, Англия, Чехия, Испания и Гърция.

Като част от програмата на конференцията, представител на CEED Bulgaria присъства в работата на Комитета по икономически и парични въпроси (ECON), който обсъди темата:

„Изграждаме мостове, а не бариери: България продължава да се сблъсква с трайно ниски нива на преки чуждестранни инвестиции и навигира през сложни предизвикателства по пътя към присъединяване към еврозоната. По какъв начин Европейският съюз може да подпомогне България в укрепването на доверието на инвеститорите, повишаването на прозрачността във финансовия сектор и ускоряването на икономическата конвергенция с цел споделен растеж и стабилност в региона?“

Участието на CEED Bulgaria в конференцията е част от мисията на фондацията да подкрепяме младежкото лидерство, европейската интеграция и икономическото развитие чрез активно партньорство и споделяне на ценности с новото поколение.

Събитието се проведе в Икономически университет – гр. Варна

CEED Bulgaria подкрепи третата Национална конференция на Европейския младежки парламент – България
Към началото